Dit is ons team


Willem Heuseveldt

(Waarnemend) Directeur

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag




Gijs Crielaard

Management Team

Werkdagen: Maandag en dinsdag


Leerkracht Groep Cipres

Werkdagen: Woensdag t/m vrijdag

Mariëlle Geurts

Zorgcoördinator

Werkdagen: Dinsdag, woensdag (vrijdag)



Pieta Versteeg

Intern Begeleider

Werkdagen: (Maandag), dinsdag en woensdag



Mariska Klatt

Intern Begeleider

Werkdagen: Woensdag t/m vrijdag


Leerkracht Groep Acacia

Werkdagen: Maandag en dinsdag

Sanne Haak

Intern Begeleider

Werkdagen: Maandag en dinsdag


Leerkracht Groep Kersenboom

Werkdag: Woensdag

Thea
Korporaal

Orthopedagoog

Werkdagen: Maandag en woensdag




Karin
Houtgraaf

Leerkracht Groep Appelboom

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag




Tonnie Brandt

Leerkracht groep Palmboom

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag




Björn
Wouterse

Leerkracht Groep Kastanjeboom

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag




Sandra
Deckers

Leerkracht Groep Esdoorn

Werkdagen: Maandag en dinsdag


Vakcoördinator Lezen

Werkdag: Woensdag

Carlyn van Eenennaam

Leerkracht Groep Esdoorn

Werkdagen: Woensdag t/m vrijdag




Joke Tepas

Leerkracht Groep Kersenboom

Werkdagen: Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag


Vakcoördinator Spelling

Werkdag: Woensdag

Bianca Crielaard

Leerkracht Groep Magnolia

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag




Inge Koene

Leerkracht Groep Baobab

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag




Ruth Mouthaan

Leerkracht Groep Cipres

Werkdagen: Maandag, dinsdag





Stefanie Lagrouw

Leerkracht Groep Plataan

Werkdagen: Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag




Ankie van der Zee

Leerkracht Groep Plataan

Werkdagen: Dinsdag


Remedial Teacher

Werkdagen: Woensdag en donderdag

Carmen Verhaaren

Leerkracht Groep Iep

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag




Anne van Maaren

Leerkracht Groep Olijf

Werkdagen: Maandag t/m woensdag




Bennine Planjé

Leerkracht Groep Olijf

Werkdagen: Donderdag, vrijdag


Dyslexiespecialist

Werkdag: Woensdag

Elsa
Smit

Leerkracht Groep Acacia

Werkdagen: Woensdag t/m vrijdag




Ans
Ormel

Vakcoördinator Rekenen

Werkdagen: Dinsdag, woensdag, (donderdag)



Rebecca
Van Swijnenberg

Groepsleerkracht





Bianca
van Gent

Administratie

Maandag, vrijdag


Ondersteuning

Groep Olijf

Dinsdag, donderdag

Tamar
van Delen

Vakleerkracht Gymnastiek

Maandag, woensdag, vrijdag


Onderwijsassistent

Groep Iep Dinsdag

Groep Plataan Donderdag

Rosanne
de Mol

Onderwijsassistent

Groep Appelboom

Donderdag en vrijdag


Groep Kastanjeboom

Woensdag

Donna
Zwager

Onderwijsassistent

Groep Appelboom

Maandag t/m woensdag


Annelin
Damen

Onderwijsassistent

Groep Palmboom

Maandag t/m vrijdag


Jordy
Naaktgeboren

Onderwijsassistent

Groep Kastanjeboom

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Marco
Wermer

Onderwijsassistent

Groep Esdoorn

Maandag t/m vrijdag

Niamh
van Slooten

Onderwijsassistent

Groep Kersenboom

Maandag t/m vrijdag

Erik
Flach

Conciërge

Maandag, woensdag, donderdag en vrijdagochtend

Richard
de Jong

Conciërge

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag