Dit is ons team


Willem Heuseveldt

Directeur

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Gijs Crielaard

Management Team

Werkdagen: maandag en dinsdag

Leerkracht Groep Cipres

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Pieta Versteeg

Intern Begeleider

Werkdagen: (maandag), dinsdag en woensdag

Mariska Klatt

Intern Begeleider

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Leerkracht Groep Esdoorn

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Sanne Haak

Intern Begeleider

Werkdagen: maandag en dinsdag

Leerkracht Groep Kersenboom

Werkdag: woensdag

Thea
Korporaal

Orthopedagoog

Werkdagen: maandag en woensdag

Karin
Houtgraaf

Leerkracht Groep Appelboom

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Tonnie Brandt

Leerkracht groep Palmboom

Björn
Wouterse

Leerkracht Groep Acacia

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Sandra
Deckers

Leerkracht Groep Palmboom

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Vakcoördinator Lezen

Werkdag: woensdag

Carlyn van Eenennaam

Leerkracht Groep Esdoorn

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Joke Tepas

Leerkracht Groep Plataan

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Bianca Crielaard

Leerkracht Groep Kersenboom

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Vakcoördinator Spelling

Werkdag: woensdag

Inge Koene

Leerkracht Groep Baobab

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Ruth Mouthaan

Leerkracht Groep Cipres

Werkdagen: maandag, dinsdag

Vakcoördinator Rekenen

Werkdag: woensdag

Robin Smeulders

Leerkracht Groep Magnolia

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Ankie van der Zee

Leerkracht Groep Palmboom

Werkdag: woensdag

Remedial Teacher

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Carmen Verhaaren

Leerkracht Groep Iep

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Anne van Maaren

Leerkracht Groep Olijf

Werkdagen: maandag t/m donderdag

Bennine Planjé

Leerkracht Groep Olijf

Werkdag: vrijdag

Dyslexiespecialist en Interne Coach

Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag

Vertrouwenspersoon

Carla Damen

Leerkracht Groep Kastanjeboom

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Bianca
van Gent

Administratie

Werkdagen: maandag, woensdag

Onderwijsassistent groep Plataan

Werkdagen: dinsdag, donderdag

Rebecca
Van Swijnenberg

Groepsleerkracht

Maarten Verweij

Vakleerkracht Gymnastiek

Maandag, woensdag, vrijdag

Niamh
van Slooten

Onderwijsassistent

Groep Palmboom

Maandag t/m vrijdag

Marco
Wermer

Onderwijsassistent

Groep Esdoorn

Maandag t/m vrijdag

Donna
Zwager

Onderwijsassistent

Groep Appelboom

Maandag t/m woensdag


Annelin
Damen

Onderwijsassistent

Groep Palmboom

Maandag t/m vrijdag

Jordy
Naaktgeboren

Onderwijsassistent

Groep Kastanjeboom

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Ayten

Akdemir

Onderwijsassistent

Groep Appelboom

Donderdag en vrijdag

Erik
Flach

Conciërge

Maandag, woensdag, donderdag en vrijdagochtend

Richard
de Jong

Conciërge

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag