Dit is ons team

Willem Heuseveldt

Directeur

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Joke Tepas

Management Team

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Leerkracht Groep Palmboom

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Mariëlle Braat

Intern Begeleider

Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag

Mariska Klatt

Intern Begeleider

Werkdagen v.a. jan.: maandag t/m woensdag

Sanne Haak

Intern Begeleider

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Thea Korporaal

Orthopedagoog

Werkdagen: maandag en woensdag

Karin Houtgraaf

Leerkracht Groep Appelboom

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Tonnie Brandt

Leerkracht groep Palmboom

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Björn Wouterse

Leerkracht Groep Acacia

Werkdagen: maandag t/m woensdag, vrijdag

Sandra Deckers

Leerkracht Groep Baobab

Werkdagen: maandag en dinsdag

Vakcoördinator Lezen

Werkdag: woensdag

Carlyn van Eenennaam

Leerkracht Groep Esdoorn

Werkdagen v.a. 31 okt.: Woensdag t/m vrijdag

Monique den Boer

Leerkracht Groep Esdoorn

Werkdagen: donderdag, vrijdag

Leerkracht Groep Berk

Werkdagen: maandag

Leerkracht Groep Cipres

Werkdagen: Dinsdag

Bianca Crielaard

Leerkracht Groep Kersenboom

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Inge Koene

Leerkracht Groep Cipres

Werkdagen: maandag, woensdag t/m vrijdag

Ruth Mouthaan

Leerkracht Groep Esdoorn

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Vakcoördinator Rekenen

Werkdag: woensdag

Rory Eestermans

Leerkracht Groep Magnolia

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Thomas Oude Elferink

Leerkracht Groep Berk

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

Carmen Verhaaren

Leerkracht Groep Iep

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

Anne van Maaren

Leerkracht Groep Olijf

Werkdagen: maandag t/m donderdag

Bennine Planjé

Leerkracht Groep Iep

Werkdagen: Maandag

Leerkracht Groep Olijf Werkdag: Vrijdag

Dyslexiespecialist, Interne Coach, Bovenschoolse opleidingscoördinator, Vertrouwenspersoon

Werkdagen: dinsdag t/m donderdag

Diana Seinen

Leerkracht Groep Baobab

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Bianca van Gent

Administratie

Werkdagen: maandag, woensdag

Onderwijsassistent groep Werkdagen: dinsdag, donderdag

Miranda de Jong

Leerkracht Groep Kastanjeboom Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Nienke Jansen

Vakleerkracht Lichamelijke Opvoeding

Maandag, woensdag, vrijdag

Niamh van Slooten

Onderwijsassistent

Groep Palmboom

Maandag t/m vrijdag

Marco Wermer

Onderwijsassistent

Groep Kastanjeboom

Maandag t/m vrijdag

Donna Zwager

Onderwijsassistent

Groep Kersenboom

Werkdagen: dinsdag, woensdag

Annelin Damen

Onderwijsassistent

Groep Berk

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

Jordy Naaktgeboren

Onderwijsassistent

Groep Esdoorn

Werkdagen:woensdag t/m vrijdag

ICT- coördinator

Werkdag: dinsdag

Jannemarie Visser

Leerkracht Groep Plataan

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Marja Jonker

Bouw:

maandag en dinsdag

Jacobien Koutstaal

Onderwijsassistent

Groep Appelboom

Werkdagen: Donderdag en Vrijdag

Ayten Akdemir

Onderwijsassistent

Groep Appelboom

Werkdagen: Maandag t/m Woensdag

Erik Flach

Conciërge

Werkdagen: Maandag t/m Vrijdag

Richard de Jong

Conciërge

Werkdagen: Dinsdag, woensdag

Esmiralda Weerts

Onderwijsassistent

Groep Iep

Werkdagen: Woensdag en Donderdag

Groep Olijf

Werkdagen: Vrijdag

Wendy van t Veldt

Onderwijsassistent

Groep Esdoorn

Werkdagen: Maandag en Dinsdag

Bas Piepers

LIO Stagiare Groep Acacia

Werkdagen: Woensdag en Donderdag

Marvin van Heijningen

Onderwijsassistent

Werkdagen: Maandag, donderdag en vrijdag